Uitslagen

Je kan je tegenwoordig inschrijven bij mijn-knwu dat is gratis. Op de dag zelf heb ik het volgende nodig dan: je bondslidnummer of uci nummer. Nog geen licentie binnen kan je me mailen, dan heb ik nodig bondslidnummer of uci nummer en in welke groep A of B
ketels5@zonnet.nl info en voorinschrijving tot 21:30 uur op zaterdag voor de race.
Scheelt u tijd en mij ook.
 
 http://transponderopladen.nl        Dit is voor de ronde transponders.
 
 
 
Voor verschillende renners hou u abonnement in de gaten van de transponder.
Zijn abonnementen van 1, 2 en 5 jaar.

 

2020-3-8 

https://www.oypo.nl/nl/2cfeddbde31b2d54  Zijn de foto’s van Erwin Rijkers

A groep

  1. Niels Ruijter
  2. Wessel Coppelmans
  3. Tom Meulendijks
  4. Timo Fransen
  5. Stef Hijden
  6. Eric Leijen
  7. Rowan Bergmans
  8. Jasper de Laat
  9. Marijn van der Sloot
  10. Daan van Alphen
  11. Gijs Vierling
  12. Rein Cobussen
  13. Andrew O’Hara
  14. Juul van Loon
  15. Bram Maassen
  16. Rick Craenen
  17. Thijs Brouwer
  18. Carlo Nistelrooy
  19. Marco van Schijndel
  20. Erik Franssen
  21. Twan Kops
  22. Koen Wulterkens
  23. Roland van der Sloot
  24. Joost Jaarsveld
  25. Jean-Pierre Vreugde
  26. Ferdie van Mil

B Groep

  1. Lars Rouffaer
  2. Jesse Kramer
  3. Mathieu Kockelmann      Luxenburg
  4. Wouter Weerdhof
  5. Esmée Peperkamp
  6. Milan Kuipers
  7. Marijn Vlerken
  8. Thomas Bosman
  9. Joost Stokkermans
  10. Yann Spijker
  11. Ties Berendsen
  12. Bram Dahler
  13. Isa Pieterse
  14. Eric Berendsen
  15. Hidde Westerink
  16. Luuk Pauly
  17. Jesse Heuvel
  18. Sofie Laan
  19. Ilse Bergen
  20. Hannah Timmermans
  21. Tjeu Bakermans
  22. Anna Nieuwenhuis

2020-3-1

  1. Robin van Blummel
  2. Robbie van Bakel
  3. Thijs Brouwer
  4. Rein Cobussen
  5. Sander Dijkink
  6. Juul van Loon
  7. Roland van der Sloot
  8. Klaas Groenen
  9. Marijn van der Sloot
  10. Sverre Senders
  11. Andrew O’Hara
  12. Tom Meulendijks
  13. Eric Fransen

B Goep

  1. Esmée Peperkamp
  2. Ties Berendsen
  3. Joep Vermeulen
  4. Mathieu Kockelmann (LUX)
  5. Elisa Kockelmann (LUX)

2020-2-16

Afbeelding kan het volgende bevatten: een of meer mensen, fietsende mensen, fiets en buiten

Afbeelding kan het volgende bevatten: 1 persoon, fietsen, fiets en buiten

Afbeelding kan het volgende bevatten: 3 mensen, fietsende mensen, fiets en buiten

http://results.sporthive.com/events/PC1760695

Groep A

  1. Bryan Bouwmans
  2. Niels Ruijter
  3. Sander Dijkink
  4. Roel  Verhoeven
  5. Kay Gutte
  6. Frans Hoveijn
  7. Ronan van Zandbeek
  8. Roland van de Sloot
  9. Kars Boske
  10. Paul Gruithuizen
  11. Aleksandr Maas
  12. Koen Geurts
  13. Koen Geurts
  14. Joris Mönnink
  15.  Thomas Heurter

Groep B

Afbeelding kan het volgende bevatten: 1 persoon, fietsen, fiets en buiten

  1. Guus Schipstal
  2. Thom Herwaarden
  3. Mika Sardina
  4. Tijn Zandbeek
  5. Marijn Vlerken
  6. Hilde Oudman

2020-2-2

http://results.sporthive.com/events/PC1758336

Groep A

  1. Martijn Rasenberg     24 ronden in 1:18:24
  2. Tim Bierkens
  3. Koen Wulterkens
  4. Nelson Peetoom
  5. Kevin Reuvers
  6. Sander Dijkink
  7. Bart Classens
  8. Roland Sloot
  9. Juul Loon
  10. Marijn Sloot

B Groep

  1. Huub Artz            18 ronden in 1:02:16
  2. Luuk Bierkens
  3. Mika Sardina
  4. Jan Kraus
  5. Jasper Toonen
  6. Siep Pas
  7. Björn Vos
  8. Tijn Leus
  9. Bram Dahler
  10. Luke Leus

2020-1-26

https://results.sporthive.com/events/PC1757386

  1. Coen Vermeltfoort    24 ronden in 1:17:38:700
  2. Kay Gutte
  3. Peter Stienstra
  4. Lars Hohmann
  5. Dirk van Leuken
  6. Nol van Loon
  7. Koen Wulterkens
  8. Klaas Groenen
  9. Martijn Rasenberg
  10. Rein Cobussen
  11. Tom Meulendijks

Groep B 2020-1-26

  1. Max Mosmuller    18 Ronden in 1:00:43:709
  2. Mika Sardina
  3. Tijn Louwerensen
  4. Stijn Hanegraaf
  5. Luuk Bierkens
  6. Stijn Peters
  7. Marijn Vlerken
  8. Björn Vos
  9.  Bram Dahler
  10. Joop Heuvel
  11. Max van Heeswijk
  12. Anke den Brok
  13. Ties Berendsen
  14. Eric Berendsen
  15. Siem Hooiveld
  16. Sieb van der Pas

Uitslag 19-1-2020 A + B  https://results.sporthive.com/events/PC1756431

Uitslag 10-3-2019 A  http://results.sporthive.com/events/PC1633236

Groep A 10-3-2019

  1. Juul van Loon       28 ronden in 1:32:58
  2. Bart Classens
  3. Carlo van Doorn
  4. Nick Riddy
  5. Stefan Verhaaf
  6. Paul Dekkers
  7. Guus Kruis
  8. Ben Damen
  9. Martijn Wiggers
  10. Roel van Gameren
  11. Martijn Gijsbers
  12. Kelvin Nooijen
  13. Berko Dorussen

Uitslag 3-3-2019 A + B  http://results.sporthive.com/events/PC1631842

Groep A 3-3-2019

  1. Bart Classens                    23 Ronden in 1:21:33
  2. Nick Riddy
  3. Stefan Verhaaf
  4. Jeroen Hendriks
  5. Paul Dekkers
  6. Ben Damen
  7. Joris de Mönnink
  8. Ferdie van Mil
  9. Berko Dorussen
  10. Jan-Willem Kamphof

Groep B 3-3-2019

  1. Mike van Herk                    16 Ronde in 1:04:17
  2. Daan van den Eijnden
  3. Daan van Oirschot
  4. Indy van Os
  5. Sabine Hey
  6. Casper Noorloos

Uitslag 24-2-2019 A + B  http://results.sporthive.com/events/PC1630465

Groep A 24-2-2019

  1. Ramon van Bokhoven     32 Ronden in 1:41:59
  2. Jules de cock
  3. Arno te Brake
  4. Alain Broos
  5. Paul Gruithuijzen
  6. Teun Teulings
  7. Jos Koop
  8. Jarno van Esch
  9. Kars ten Boske
  10. stefan Hubers

Groep B 24-2-2019

  1. Martijn Rasenberg     27 Ronden in 1:25:56
  2. Dennis Willems
  3. Eoghan Pattwell    Ierland
  4. Arjan Boshoven
  5. Beau van Izerloo
  6. Huub Artz
  7. Tom Smeets
  8. Mathijs de Blom
  9. Jochem rusio
  10. Tijn Louwerensen

Uitslag 17-2-2019 A +B   http://results.sporthive.com/events/PC1628859

Groep A 17-2-2019

  1. Dirk van Leuken           33 Ronden in 1:47:37
  2. Stefan Verhaaf
  3. Arno te Blake
  4. Koen Wulterkens
  5. Brayan Boumans
  6. Jasper de Laat
  7. Joury Berendsen
  8. Andrew O’Hara
  9. Mauro Spapen
  10. Teun Teulings

Groep B 17-2-2019

  1. Simon Bakker       26 Ronden in 1:31:43
  2. Tijn van Zandbeek
  3. Stijn Peters

10-2-2019  Afgelast ivm te veel wind en de veiligheid.

Uitslag 3-2-2019 A + B    http://results.sporthive.com/events/PC1626605

Groep A  03-02-2019

  1. Dylan Bouwmans     28  Ronden in 1:33:25
  2. Arvid de Kleijn
  3. Robin Wennekes
  4. Niels van Ekeren
  5. Tom Meulendijks
  6. Niels van Ruijter
  7. Dirk van Leuken
  8. Luuk van Gestel
  9. Johim Ariesen
  10. Robin Blummel
  11. Bas Nieuwkoop
  12. Mitchell Vink
  13. Jos Koop
  14. Mitchell Huenders
  15. Joris de Mönnik

Groep B 03-02-2019

  1. Hidde van Veenendaal         22 Ronden in  1:15:20
  2. Lars Hohmann
  3. Jamie Prince
  4. Dennis Willems
  5. Melvin Drost
  6. Max Mosmuller
  7. Stijn Hanegraaf
  8. Aleksandr Maas
  9. Guus van Schipstal
  10. Simon Bakker
  11. Elise Uijen
  12. Joop van den Heuvel
  13. Tom Henst
  14. Sharon Dommanschet
  15. Stijn Peters

Uitslag 27-01-2019 A + B                                                     http://results.sporthive.com/events/PC1625637  

Groep A  27-01-2019

  1. Erik Dekker                      23 ronden in 1:18:31
  2. Ronald van der Sloot
  3. Niels Ruijter
  4. Tim Bierkens
  5. Jeroen Hasselaar
  6. Kevin Reuvers
  7. Paul Jorna
  8. Martijn Verhoeven
  9. Andrew O’Hara
  10. Carlo van Doorn
  11. Joris de Mönnink
  12. Ben Damen
  13. Jasper Haest
  14. Stefan Verhaaf
  15. Bram van der Hulst
  16. Marco van Schijndel
  17. Jordi Steenbekkers
  18. Ferdi van Mil
  19. Márco Silva
  20. Jan-Willem Kamphof

Groep B  27-01-2019

  1. Wouter van de Weerdhof       17 ronden in 1:00:58
  2. Tom Schellekens
  3. Guus van Schipstal
  4. Simon Bakker
  5. Aleksander Maas
  6. Lars Lohmann
  7. Larzlo van Melis
  8. Elise Uijen
  9. Luke Leus
  10. Tijn Leus
  11. Stijn Peters
Groep A  20-01-2019
1     Jasper Laat de             22          1:13:13.847
2    Niels Ruijter
3    Juul Loon van
4    Robin Wennekes
5    Jos Koop
6    Kars Boske ten
7    Stefan Hubers
8    Kelvin Kanen
9    Dik Koolwijk van de
10   Roy Dirven
11   Bart Vreugdenhil
12   Sander Dijkink
13   Paul Dekkers
14   Eric Leijen van
15   Twan Kops
16   Martijn Verhoeven
17   Frans Hoveijn
18   Roland Sloot van der
19   Ben Damen
20   Bas Dinther van
 
Groep B   20-01-2019
1    Martijn Rasenberg          56:58.368
2    Stijn Hanegraaf
3    Dennis Willems
4    Max Mosmuller
5    Aleksandr Maas
6    Wouter Weerdhof van de
7    Tom Schellekens
8    Mathijs Blom de
9    Simon Bakker
10  Tijn Louwerensen
11  Lars Hohmann
12  Stijn Peters
13  Sieb Pas van der
 
Groep A 2018-03-11
  1. Roel Verhoeven      32 ronden in 1;46;48
  2. Bart Classens
  3. Brain Megens
  4. Dirk van Leuken
  5. Koen Wulterkens
  6. Joost van Wijngaarden     Snelste ronde in 3;06;166  is 46,410 gemiddelde.
  7. Roland van der Sloot          Eind winnaar van het klassement 2018
  8. Sander Dijkink
  9. Hans Dilling
  10. Daan van Alphen
  11. Juul van Loon
  12. Twan Kops
  13. Nick Riddy
  14. Jeffrey Doornbusch

Groep B 2018-03-11

  1. Pieter de Groof         26 ronden in 1;30;30
  2. Jurgen van den Aarssen
  3. Dennis Willems        Eind winnaar van het klassement 2018
  4. Jeroen Hasselaar
  5. Nils Jansen        snelste ronde in 3;16;721 is gemiddelde van 43;920
  6. Tommie-Jens Meeter
  7. Jarno Vorstenbosch
  8. Thijs van Beek
  9. Bjim Pasveer
  10. Lise Visser
  11. Liek de Cock
 
Groep A 2018-03-04
  1. Robbie van Bakel    32 ronden in 1;45;34
  2. Juul van Loon
  3. Bart Classens
  4. Paul Gruithuijzen
  5. Wim Wittenberg
  6. Pieter van Oirschot
  7. Sander Dijkink
  8. Roland van der Sloot
  9. Joury Berendsen
  10. Twan Kops
  11. Jeroen Rebel
  12. Dirk van Leuken   Snelste ronde in 3;05;009   is 43,648 gemiddeld
  13. Nick Riddy
  14. Paul Dekkers
  15. Maarten Schoenmakers
  16. Bryan Bouwmans
  17. Jarno van Esch
  18. Joris de Mönnink
  19. Teun Teulings
  20. Joost van Wijngaarden

Groep B 2018-03-04

  1. Dennis Willems
  2. Jeroen Hasselaar
  3. Sjors van Zandbeek
  4. Sep Schuurmans
  5. Teuntje Beekhuis
  6. Thijs van Beek
  7. Alex van den Hooven
 
Groep A   2018-02-25
Wedstrijd is iets ingekort door de kou
  1. Maarten van Trijp     27 ronden in 1;29;19    snelste ronde in 3:02:442
  2. Timo de Jong
  3. Pieter van Oirschot
  4. Robin van Blummel
  5. Jordi van Loon
  6. Lars Oreel
  7. Robbie van Bakel
  8. Robbie Gevers
  9. Dylan Bouwmans
  10. Xavier Poels
  11. Twan Brusselmans
  12. Oscar van Wijk
  13. Sander Dijkink
  14. Joury Berendsen
  15. Brain Megens

Groep B

  1. Nils Jansen      21 Ronde in 1;13;2
  2. Esmée Peperkamp   snelste ronde in 3:17:955
  3. Jarno Vorstenbosch
  4. Alex van den Hooven
Groep A 18-02-2018
  1. Wessel Coppelmans    32 ronden in 1:48:02
  2. Brain Megens
  3. Robin Blummel
  4. Pieter van Oirschot
  5. Bart Dielissen
  6. Paul Dekkers
  7. Roland van der Sloot
  8. Sander Dijkink
  9. Twan Kops
  10. Daan van Alphen
  11. Twan Brusselman
  12. Bart Vreugdenhil
  13. Thijs van der Bijl
  14. Erik Verboven
  15. Dik van de Koolwijk

Groep B 18-02-2018

  1. Jarno Vorstenbosch   26 ronden in 1:31:19    snelste ronde in 3:14:483
  2. Jeroen Hasselaar
  3. Rob van der Linden
 
Groep A 11-02-2018
  1. Bart Dielissen    27 ronden in 1:33:07
  2. Brain Megens   Snelste ronde in 3:10:499  Gemiddelde van 45,355
  3. Jeroen Goelieven
  4. Wessel Coppelmans
  5. Nick Riddy
  6. Daan van Alphen
  7. Joury Berendsen
  8. Koen Wulterkens
  9. Bart Classens
  10. Roel Verhoeven
  11. Paul Dekkers
  12. Michael-Angelo Romana
  13. Twan Kops
  14. Lars Timmers
  15. Maarten Schoemakers
  16. Bram van der Hulst
  17. Thijs van der Bijl
  18. Jos Koop
  19. Andrew O’Hara
  20. Roland van der Sloot
  21. Frank Driessen
  22. Martin Luijk
  23. Carlo van Doorn
  24. Jan-Willem Kamphof

Groep B 11-02-2018

  1. Jeroen Hasselaar   22 ronden in 1;18;55
  2. Jarno Vorstenbosch   Snelte ronden 3:21:983 gemiddelde van 42,776
  3. Rob van der Linden
Groep A 4-2-2018
  1. Johim Ariesen   28 ronden in 1:34:16
  2. Luuc Bugter
  3. Kevin Nooijen
  4. Stephan Bakker     Snelste ronde in 3:07:035  gemiddelde van 46,195
  5. Bart Dielissen
  6. Xavier Poels
  7. Xavier Ketelaars
  8. Paul Dekkers
  9. Joury Berendsen
  10. Twan Kops

 Groep B 4-2-2018
  1. Dennis Willems  24 ronden in 1:17:01.  Snelste ronde in 3:09:649  gemiddelde 45,558
  2. Alexsandr Maas
  3. Max Mosmuller
  4. Martijn Rasenberg
  5. Teuntje Beekhuis    Vrouw
  6. Tom van de Weijdenven
  7. Luuk Bierkens
  8. Nelson Peetoom
  9. Tijn Leus
  10. Vincent Sanders
  11. Tijn van Zandbeek
  12. Paulien Kosters
Groep A 28-1-2018
  1. Jasper de Laat    23 ronden in 1:16:25
  2. Arno te Brake
  3. Bart lassens
  4. Joury Berendsen
  5. Juul van Loon
  6. Joost van Wijngaarden       Snelste ronde in 3:01:812 gemiddelde van 47,522
  7. Sander Dijkink
  8. Roland van der Sloot
  9. Peter Stienstra
  10. Jos Koop
  11. Thomas Rieff
  12. Carlo van Doorn
  13. Paul Dekkers
  14. Timo Franen
  15. Andrew O’Hara
  16. Jeroen Rebel
  17. Kevin Nooijen
  18. Jeffrey Doornbusch
  19. Geert Smits
  20. Bram van der Hulst

Groep B 28-1-2018

  1. Dennis Willems
  2. Aleksandr Maas
  3. Pieter de Groof
  4. Mathijs de Blom
  5. Thomas de Blom
  6. Mitchell Vink
  7. Ma Mosmuller
  8. Tom van de Weijdeven
  9. Tycho Nomden
  10. Jody Jochems
  11. Jarno Vorstenbosch
  12. Pauliena Rooijakkers
  13. Tijn Louwerensen
  14. Youri van Esch
  15. Vincent Kriek
  16. Vincent Sanders
  17. Ruben van Wijk
  18. Tijn van Zandbeek
  19. Bram Dahler
Groep A  21-1-2018
  1. Frank Beemer    23 ronden in 1:18:53
  2. Roland van der Sloot  snelste ronde in 3:11:196 met een gemiddelde van 45,189 
  3. Kevin Nooijen
  4. Twan Kops
  5. Paul Dekkers
  6. Joury Berendsen
  7. Erk Verboven
  8. Andrew O’Hara
  9. Frans Hoveijn
  10. Bram van der Hulst
  11. Robin Wennekes
  12. Carlo van Doorn
  13. Germon Peeters
  14. Jarno Verhoofstad
  15. Niek Gillis
  16. Stefan Verhaag
  17. Leon van Stippent
  18. Pepijn Vermeulen
  19. Jarno van Esch
  20. Michiel van Hooff
  21. Alex Hoeks
  22. Mark van den Hurk
  23. Henri van Zandbeek

Groep B 21-1-2018

  1. Dennis Willems  18 ronden in 1:03:15
  2. Aleksandr Maas  snelste ronde in 3:19:116 met een gemiddelde van 43,392
  3. Daan van Wieringen
  4. Sjors van Zandbeek
  5. Nelson Peetoom
  6. Tijn Louwerensen
  7. Youri van Esch
  8. Tijn van Zandbeek
 
Groep A    12-3-2017
  1. Daan van Alphen   32 ronden in 1:46:44
  2. Bart Classens
  3. Koen Wulterkens
  4. Sander Dijkink
  5. Juul van Loon
  6. Nick Riddy     snelste ronde 3:06:879 over 2,3 km
  7. Jos Richel
  8. Andrew O’Hara
  9. Erik Satter
  10. Roland van der Sloot
  11. Marcel Webers
  12. Timo Fransen
  13. Stef van der Hijden
  14. Rick Craenen
  15. Joost Aelmans

Groep B

  1. Wessel Coppelmans      32 ronden in 1:48:11    snelste ronde    3:12:542
  2. Jurgen van den Aarssen
 
Groep A     4-3-2017
  1. Jos Richel      32 ronden  in 1;50;50
  2. Michael-Angelo Romana
  3. Sander Dijkink
  4. Juul van Loon
  5. Jeroen van der Weijer
  6. Joost van Wijngaarden
  7. Andrew O’Hara
  8. Tom Meulendijks
  9. Jouy Berendsen
  10. Bram de Vlieger
  11. Rik Brouwer
  12. Nick Riddy        snelste ronde in 3:09:508 over 2,3 km
  13. Roland van der Sloot
  14. Bart Classens
  15. Eric van de Meent

 

 Groep A 26-2-2017
  1. Mitch Groot     32 ronden in 1;48;02
  2. Robbie van Bakel
  3. Sander Dijkink
  4. Daan van Alphen
  5. Jos Richel
  6. Bart Classens
  7. Joury Berendsen
  8. Gert-Jan Verdijk    Snelste ronde tijd in 3;10;446 over 2,3 km  (43,477k/m)
  9. Stef van der Hijden
  10. Andrew O’Hara
  11. Bram de Vlieger
  12. Gijs Vierling
  13. Dik van de Koolwijk
  14. Joppe van Stiphout
  15. Guus Smits
  16. Rein Cobussen
  17. Luuc Bugter
  18. Koen Wulterkens
  19. Johan Verheijden
  20. Jorrit de Haas

Groep B

  1. Wessel Coppelmans     27 ronden in 1;32;08     beste ronde tijd  in  3;15;635
  2. Thorben Mallens
  3. Hilde Oudman
  4. Marielle Rockland
 
Groep A 19-2-2017
  1. Jouy van Rhee  33 ronden in 1;48;20
  2. Bas van der Kooij
  3. Rens Stroet
  4. Twan Brusselman
  5. Juul van Loon
  6. Daan van Alphen
  7. Koen van der Klundert
  8. Detlef la Grand
  9. Jordi van Loon
  10. Rick Craenen
  11. Sander Dijkink
  12. Paul Gruithuijzen
  13. Sam Muskens
  14. Gert-Jan Verdijk
  15. Joury Berendsen
  16. Dennie Hulsen
  17. Andrew O’Hara
  18. Kevin Munten
  19. Bart Classens
  20. Bart Pennings

De snelste ronde door Seff Vermeulen in 3;02;361 over 2,3 km

Groep B 19-2-2017

  1. Robin Blummel 27 Ronden in 1;28;57
  2. Wim Witenberg
  3. Jarno van Esch
  4. Wessel Coppelmans
  5. Marten Hanegraaf
  6. Thijs Overmeer   snelste ronde tijd in 3;04;878
  7. Hein Wittenberg
  8. Bas van Dinther
  9. Gijs Pennings
  10. Nils Jansen
  11. Maarten de Nijs
 
Groep A 12-2-2017
  1. Tim Kerkhof    27 ronden 1:32:56   en snelste ronde 3:11:647 over 2,3 km
  2. Sander Dijkink
  3. Roel Verhoeven
  4. Stefan Hubers
  5. Joury Berendsen
  6. Pepijn Vermeulen
  7. Sam Muskens
  8. Andrew O’Hara
  9. Thijs van der Bijl
  10. Juul van Loon
  11. Arjan Kuiten
  12. Bart Pennings
  13. Erik Franssen
  14. Jorrit Jongbloed
  15. Thijs van Schijndel
  16. John van de Wouw
  17. Karl Bouthoorn
  18. Mart van Zandbeek
  19. Marco van Schijndel

Groep B

  1. Robin Blummel      22 ronden in 1:15:06
  2. Wessel Coppelmans
  3. Sep Schuurman    snelste ronde tijd in 3:14:286 over 2,3 km
  4. Sjors van Zandbeek
  5. Vincent Sanders
  6. Jarno van Esch
  7. Marten Hanegraaf
  8. Stijn Hanegraaf
  9. Gijs Pennings
  10. Aleksandr Maas
  11. Jurian Schipperheim
  12. Youri van Esch
 
Groep A    5-2-2017
  1. David Dekker  29 ronden en 1:32:23
  2. Jasper de Laat
  3. Carlo van Doorn
  4. Hans Dilling
  5. Thomas Rieff
  6. Erik Dekker
  7. Sander Dijkink
  8. Nol van Loon
  9. Joost van Wijngaarden
  10. Rein Cobussen
  11. Xavier Poels    snelste ronde gereden 3:00:745 over 2,3 km
  12. Gijs Vierling
  13. Andrew O’Hara
  14. Tom Meulendijks
  15. Sam Muskens
  16. Sjoerd Meijdam
  17. Jesse Beurskens
  18. Fabian Dominicus
  19. Roland van der Sloot
  20. Kevin Munten

Groep B     5-2-2017

  1. Robin van Blummel   24 ronden in 1:16:47
  2. Kevin Reuvers
  3. Bas van Dinther
  4. Maarten de Nijs
  5. Wessel Coppelmans
  6. Nils Jansen
  7. Jody Jochems
  8. Gijs Pennings
  9. Thorben Mallens
  10. Ingeborg Bremmers
Groep A 29-1-2017
  1. Jasper de Laat
  2. Carlo van Doorn
  3. Eric dekker
  4. Robbie van Bakel
  5. Frans Hoveijn
  6. Jos Richel
  7. Bart Classens
  8. Patrick Heijnen
  9. Tom Meulendijks
  10. Xavier Poels
  11. Roland van der Sloot
  12. Paul Jorna
  13. Jurjen Varkevisser
  14. Nol van Loon
  15. Bart Pennings

Groep B   29-1-2017

  1. Tim Bierkens
  2. wessel Coppelmans
  3. Kevin Reuvers
  4. Sep Schuurmans
  5. Vincent Sanders
  6. Jody Jochems
  7. Lars Hohmann
  8. Geert Verheijen
  9. Gijs Pennings
  10. Danique Speklé

Groep A  22-01-2017

  1.  Coen Vermeldfoort     24 ronden’s   1:18:50
  2. Oscar Riesebeek
  3. Thomas Rieff
  4. Frans hoveijn
  5. Koen van de Klundert
  6. Ronan van Zandbeek
  7. Roel Verhoeven
  8. Jos Richel
  9. Patrick Heijnen
  10. Joost van Wijngaarden
  11. Roland van der Sloot
  12. Erik Fransen
  13. Nick Riddy
  14. Bram de Vlieger
  15. Roel van Gameren

Groep B   22-01-2017

  1. Jarno van Esche     18 Ronden’s     1:02:22
  2. Sep Schuurmans
  3. Aleksandr Maas
  4. Jody Jochems
  5. Thijs Overmeer
  6. Vincent Sanders
  7. Ben Damen
  8. Jurian Schipperhein
  9. Joris Breed
  10. Puck Moonen

Groep A 13-3-2016

1 Sjoerd Meijdam         32          1:47:29.170
2 Dirk van Leuken
3 Sander Dijkink
4 Roy Arts
5 Frans Hoveijn
6 Roy Steuten
7 Daan van Alphen
8 Pepijn Vermeulen
9 Thijs van der Bijl
10 Joury Berendsen
11 Wim Junte
12 Dik van de Koolwijk
13 Jos Richel
14 Wim Geerlinks
15 Jaap Viergever
16 Willem Boerstal
17 Roel van Gameren
18 Juul van Loon
19 Haiko Peters
20 Jesse Beurskens
21 Gert-Jan Verdijk
22 Patrick Vissers
23 Andrew O’Hara
24 Erik Satter
25 Dirk Keynemans
26 Erik Franssen
27 Bart Classens
28 Kevin Nooijen
29 Johan Verheijen
30 Frank Schellekens
31 Patrick Donker
32 Koen Wulterkens
33 Frank Driessen
34 Patrick Heijnen
35 Stef van der Hijden
36 Rob van Gameren
37 Berry Hoedemakers
38 Rick van den Hanenberg
39 Harm Verhoeven
40 Stefan Verhaaf
41 Marco van Schijndel
42 Rowan Bergmans
43 Arthur Weisink
44 Willem van der Krieken
45 Frank Janssen
46 Roy van den Akker
47 Joop Kosters
48 Jonh Snijders
49 Stephan van Hoof

A Groep 6-3-2016

1 Erik Dekker     30         1:43:04.951
2 Daan van Alphen
3 Henry Schut
4 Frank Schellekens
5 Ferry Castelijns
6 Andrew O’Hara
7 Roel van Gameren
8 Thijs van der Bijl
9 Sander Dijkink
10 Jos Richel
11 Roy Arts
12 Anne Posthuma Elite Vrouw 30 1:43:25.695
13 Tom Meulendijks
14 Jaap Viergever
15 Joury Berendsen
16 Bart Classens
17 Roy van de Brand
18 Kelvin Dekker
19 Nick Riddy
20 Pepijn Vermeulen
21 Rik Brouwer
22 Marc van Grinsven
23 Geert Platenburg
24 Berry Hoedemakers
25 Joppe van Stiphout
26 Jarno Verhoofstad
27 Dirk van Leuken
28 Frank Driessen
29 Stef van der Hijden
30 Patrick Heijnen
31 Rick van den Hanenberg
32 Daniel Prijkel
33 Karl Bouthoorn
34 Esra Tromp
35 Mika van Gestel
36 Thomas Renders
37 Harm Verhoeven
38 Rene Balm

Groep B

1 Anne Postuma Vrouw
2 Esra Tromp Vrouw
3 Mika Tromp Nwl man

 
 
Groep A
 
1     Jordi Talen      33       1:45:29.121
2     Jetse Bol
3     Luuc Bugter
4     Wouter Mol
5     Kobus Hereijgers
6     Robbie van Bakel
7     Matthijs Eversdijk
8    Jos Richel
9     Robbert de Greef
10   Jordi Sloof
11   Daan Meijers
12   Ike Groen
13   Sander Dijkink
14   Tom Meulendijks
15   Marcel Wouters
16   Ferry Castelijns
17   Frank Janssen
18   Carl Bouthoorn
19   Joury Berendsen
20   Jeroen van de Weijer
 
Groep B
1   Xavier Poels
2   Dennis Willems
3   Esra Tromp

Groep A 21-2-2016

1 Jeff Vermeulen              28        1:40:14.360
2 Arvid de Kleijn
3 Roy van Heeswijk
4 Elmar Reinders
5 Gijs Verdick
6 Jos Richel
7 Ronan van Zandbeek
8 Gert-Jan Bosman
9 Frank Schellekens
10 Tim Rodenburg
11 Stefan Poutsma
12 Rens te Stroet
13 Ferry Castelijns
14 Daan van Alphen
15 Twan Brusselman
16 Roland van der Sloot
17 Stephan Bakker
18 Sander Dijkink
19 Adriaan Janssen
20 Tom Davids
21 Robbie Gevers
22 Joost Aelmans          totaal       40 rijders

Groep B     21-2-2016

1           Paul Gruithuijzen                Junior  2e                19        1:15:39.650
2           Vincent Sanders                   Nieuweling 2e
3           Youri van Ballegooij           Nieuweling 1e
4          Sjors van Zandbeek            Nieuweling 2e
DNF    Dennis Willems                     Nieuweling 1e
DNF    Jurgen van den Aarssen    Nieuweling 2e
DNF    Jarno van Esch                     Junior 1e
DNF    Sep Schuurman                   Nieuweling 2e
DNF     Nils Jansen                           Nieuweling 2e
DNF     Guus Pril                                Junior 2e

Groep A 14-2-2016

1 Roy van Heeswijk
2 Frank Schellekens
3 Andrew O’Hara
4 Thijs van der Bijl
5 Harm Verhoeven
6 Sander Dijkink
7 Erik Franssen
8 Rick van den Hanenberg
9 Jurjen Varkevisser
10 Juul van Loon
11 Johan Pronk

Groep B

1 Nils Jansen
2 Jordi Steenbakkers
3 Philip Heijnen
4 Paul Gruithuijzen
5 Aleksandr Maas
6 Vincent Sanders

A Groep  7-2-2016

1 Kevin Minten                                27 Ronden        1:33:39     x 2,3 km per ronden  = +/- 62 km
2 Jos Richel
3 Frank Schellekens
4 Daan van Alphen
5 Roland van der Sloot
6 Marc Kivits
7 Thomas Bosch
8 Joost van Wijngaarden
9 Kevin Nooijen
10 Andrew O’Hara
11 Robert Spoek
12 Koen Wulterkens
13 Bart Classens
14 Roel van Gameren
15 Jurjen Varkevisser
16 Erik Satter
17 Joury Berendsen
18 Nick Riddy
19 Wim Geerlinks
20 David Nordemann
21 Henry Schut
22 Bart Pennings
23 Karel Bouthoorn
24 Daniel Prijkel
25 Harm Verhoeven
26 Haiko Peters
27 Stefan Hubers
28 Frank Driessen
29 Thijs van der Bijl
30 Marco van Schijndel

B Groep 7-2-2019

1 Xavier Poels                                       22 Ronden       1:17:04         x 2,3 km per ronden = +/- 50 km
2 Jarno van Esch
3 Jurgen van den Aarssen
4 Vincent Sanders
5 Sep Schuurman
6 Teus Ruijter
7 Dennis Willems
8 Gijs Pennings
9 Noah van Horen
10 Aleksandr Maas
11 Youri van Esch
12 Mika van Gestel
12 Philip Heijnen

1     Coen Vermeltfoort          23       1:19:14.225
2     Frank Schellekens           23       1:19:14.426
3     Sander Dijkink                  23       1:19:18.246
4     Daniel Prijkel                    23        1:19:24.152
5     Rein Cobussen                 23        1:19:24.376
6     Dirk van Leuken              23         1:19:24.393
7     Jurjen Varkevisser          23        1:19:24.539
8     Henry Schut                      23        1:19:24.768
9     Joost Aelmans                 23        1:19:24.772
10   Roland van der Sloot    23        1:19:24.971
11   Pepijn Vermeulen          23        1:19:24.972
12   Andrew O’Hara               23         1:19:25.309
13   Wim Geerlinks                23          1:19:25.684
14   Joost van Wijngaarden   23      1:19:26.411
15   Eric Franssen                   23          1:19:26.946
16    Bram de Vlieger             23          1:19:27.079
17   Kevin Nooijen                 23          1:19:27.607
18   Tom Meulendijks          23          1:19:27.822
19    Harm Verhoeven         23          1:19:28.388
20    Daan van Alphen        23           1:19:29.392
21    Stefan Teunis              23            1:19:29.731
22   Bart Classens                23           1:19:39.050
23  Jeroen van de Weijer  23           1:19:39.289
24  Thijs Poelstra                 23            1:19:39.464
25  Gert-Jan Verdijk           23             1:19:40.871
26  Nick Riddy                      23             1:19:42.011
27 Jarno Verhoofstad       23             1:19:43.993
28 Catl Bouthorn                23             1:19:44.957
29 Maarten Schoemaker 23              1:19:45.016
30 Ferry Castelijns             23               1:19:49.718
31 Frank Driessen              23              1:19:54.361
32 Rogier Spanjers            23               1:19:57.398
33 Patrick Heijnen             23              1:21:08.502
34 Dandy van Uden          23              1:21:09.186
35 Peter Bouwmans         22              1:19:32.166
36 Johan Pronk                 22              1:19:39.885
37 Tom Davids                   22              1:19:43.492
38 Arjen van den Oord    22              1:19:45.429
39 Marco van Schijndel  22              1:19:45.553
40 Thijs van Schijndel    22                1:19:54.312

Groep B

1 Jarno van Esch             18
2 Robin Blummel            18
3 Vincent Sanders           17
4 Mika van Gestel            17
5 Sjors van Zandbeek    17
6 Willem Bok                    17
7 Dennis Willems            17
8 Mika van Uden             17
9 Michelle Zacht             13
10 Teun Teurlings          13
11 Tom McLean               9
12 Youri van Esch

A groep 23-1-2016

1 Jos Richel 21 1:20:46.712  
2 Dirk van Leuken 21 1:20:46.782 70
3 Roland van der Sloot 21 1:20:50.315 3603
4 Frank Schellekens 21 1:21:06.661 19949
5 Rein Cobussen 21 1:21:07.817 21105
6 Michel van Hooff 21 1:21:08.692 21980
7 Karel bouthoorn 21 1:21:09.196 22484
8 Sander Dijkink 21 1:21:09.209 22497
9 Andrew O’Hara 21 1:21:09.245 22533
10 Jeroen van de Weijer 21 1:21:09.599 22887
11 Wim Roekel van 21 1:21:09.641 22929
12 Emiel Vos 21 1:21:11.543 24831
13 Wim Geerlinks 21 1:21:12.090 25378
14 Johan Pronk 21 1:21:13.362 26650
15 Harm Verhoeven 21 1:21:18.949 32237
16 Nick Riddy 21 1:21:34.821 48109
17 Marco Blom 20 1:21:11.326 1 Ronde
18 Erik Lathouwers 20 1:21:36.705 1 Ronde
19 Eltjo Keijer 18 1:21:08.178 3 Ronden
20 Marco van Schijndel 13 1:19:44.958 8 Ronden
DNF Peter Bouwmans 16 1:09:13.513 DNF
DNF Thomas Renders 16 1:11:57.215 DNF
DNF Philip Heijnen 15 1:03:37.572 DNF
DNF Philco Doornbusch 15 1:03:41.215 DNF
DNF Sjoerd Keijser 15 1:15:44.227 DNF
DNF Noud Smits 14 58:08.456 DNF
DNF Dennis Willems 14 1:01:49.233 DNF
DNF John Bult 12 52:26.125 DNF
DNF Roy van den Akker 5 26:25.962 DNF
DNF Bram de Vlieger   7:46.454 DNF
DQ Ferdie van Mil     DQ
DQ Geert Platenburg     DQ
DQ Marcel Wouters     DQ
DQ Ronan van Zandbeek     DQ
DQ Patrick Heijnen     DQ
KNWU          

Trainingsritten-oss 23-1-2016

B groep

1 Robin Blummel         Junior 1e jaars      Man       16     1:03:16.163
2 Willem Bok                 Junior 2e jaars       Man      16      1:03:44.480
3 Guus Pril                     Junior 2e jaars       Man       16      1:03:44:560
4 Jarno van Esch         Junior 1e jaars      Man       16      1:03:44.752
5 Vincent Sanders       Nieuweling 2e      Man        15      1:03:17.558
6 Michelle Zacht         Amateur                   Vrouw   15      1:03:46.518
7 Anne Posthuma      Elite                           Vrouw    15      1:03:50.009
8 Mika van Gestel      Nieuweling 2e        Man       14       1:03:31.302
9 Tom McLean             Nieuweling 1e       Man       13       1:03:49.642
10 Sanne de Jonge    Nieuweling 1e      Vrouw   11       1:04:59.688
11 Youri van Esch       Nieuweling 2e      Man         8       1:03:48.049
12 Aleksandr Maas    Nieuweling 1e      Man
DQ Carl Uptegrove    Nieuweling 2e      Man
DQ Marten Hanegraaf     Nieuweling 2e Man